Find the schedule of your Tri-Lakes baseball team below.
Arkadelphia Badgers
March 23-24 @NORTH LITTLE ROCK TOURNAMENT
March 25 NASHVILLE*
March 26 @BEARDEN
March 28 @TEXARKANA*
April 1 CENTRAL ARKANSAS CHRISTIAN*
April 3 @CATHOLIC
April 5 @ROBINSON*
April 8 ASHDOWN*
April 11 @TEXARKANA
April 12 @BAUXITE*
April 13 BRYANT TOURNAMENT
April 17 @PULASKI ACADEMY
April 19 MALVERN*
April 22 @SHERIDAN
Bauxite Miners
March 21 @MORRILTON
March 22-23 @MAYFLOWER TOURNAMENT
March 25 MALVERN*
March 26 CUTTER MORNING STAR
March 28 @ASHDOWN*
April 1 PULASKI ROBINSON*
April 2 POYEN
April 4 JESSIEVILLE
April 5 @CENTRAL ARKANSAS CHRISTIAN*
April 8 @ARKANSAS BAPTIST*
April 9 @ABUNDANT LIFE
April 11 @CONWAY ST. JOSEPH
April 12 ARKADELPHIA*
April 18 @HARMONY GROVE
April 19 @NASHVILLE*
April 24-29 DISTRICT TOURNAMENT @ASHDOWN
May 3-6 REGIONAL TOURNAMENT
May 10-13 STATE TOURNAMENT
Benton Panthers
March 21-23 CENTRAL ARKANSAS TOURNAMENT
March 26 @SHERIDAN*
March 29 TEXARKANA*
April 2 @LAKE HAMILTON*
April 4 MAUMELLE
April 5 EL DORADO*
April 9 @PINE BLUFF*
April 11 @SYLVAN HILLS
April 12 BRYANT*
April 17 @J.A. FAIR*
April 18 SEARCY
April 19 SHERIDAN*
April 24 @TEXARKANA*
April 26 LAKE HAMILTON*
April 30 @EL DORADO*
May 2 @NORTH LITTLE ROCK
May 3 @PINE BLUFF*
May 9 CATHOLIC
Benton Harmony Grove Cardinals
March 22 @CUTTER MORNING STAR
March 25 GLEN ROSE*
March 28 EPISCOPAL COLLEGIATE*
March 29 @NORTH PULASKI TOURNAMENT
April 1 ESTEM PUBLIC CHARTER SCHOOL*
April 3 @NORTH PULASKI
April 5 MAYFLOWER*
April 8 PERRYVILLE*
April 12 @JESSIEVILLE*
April 15 @FOUNTAIN LAKE*
April 18 BAUXITE
April 20 MAGNET COVE
April 22 CUTTER MORNING STAR
Bismarck Lions
March 22 MAGNET COVE
March 25 @FOUKE*
March 29 GENOA CENTRAL*
April 1 CENTERPOINT*
April 3 @HORATIO*
April 8 @PRESCOTT*
April 12 FOUKE*
April 15 @GENOA CENTRAL*
April 19 @CENTERPOINT
April 22 HORATIO*
April 26 PRESCOTT*
April 29 MOUNT IDA
April 30 KIRBY
May 3-4 REGIONAL TOURNAMENT
Bryant Hornets
March 25 MONTICELLO
March 26 @J.A. FAIR*
March 28 SHERIDAN*
April 2 @TEXARKANA ARKANSAS*
April 5 LAKE HAMILTON*
April 9 @EL DORADO*
April 12 @BENTON*
April 18 PINE BLUFF*
April 19 J.A. FAIR*
April 20 @STAR CITY TOURNAMENT
April 25 @SHERIDAN*
April 26 TEXARKANA ARKANSAS*
April 29 @MONTICELLO
April 30 @LAKE HAMILTON*
May 3 EL DORADO*
May 6 CAMDEN
Centerpoint Knights
March 25 @GENOA CENTRAL
March 29 HORATIO*
April 1 BISMARCK*
April 5 PRESCOTT
April 8 FOUKE
April 12 GENOA CENTRAL
April 15 @HORATIO*
April 19 BISMARCK*
April 22 @PRESCOTT
Cutter Morning Star Eagles
March 21 EPISCOPAL COLLEGIATE
March 22 BENTON HARMONY GROVE
March 26 @BAUXITE
March 29 @MOUNT IDA*
April 1 POYEN*
April 2 DIERKS
April 5 @MOUNTAIN PINE*
April 8 ABUNDANT LIFE*
April 11 @LITTLE ROCK MCCLELLAN
April 12 @MAGNET COVE*
April 15 ENGLAND*
April 18 EPISCOPAL COLLEGIATE
April 22 @BENTON HARMONY GROVE
April 25-29 DISTRICT TOURNAMENT
Fountain Lake Cobras
March 25 @OUACHITA
March 26 ESTEM PUBLIC CHARTER SCHOOL*
March 27 CENTERPOINT
March 28 @MAYFLOWER*
April 2 PERRYVILLE*
April 5 JESSIEVILLE*
April 9 EPISCOPAL COLLEGIATE*
April 11 @MOUNTAIN PINE
April 12 @GLEN ROSE*
April 15 @HARMONY GROVE BENTON*
April 17 @CENTERPOINT*
April 18 @POYEN
April 19 @DANVILLE
April 20 @WOODLAWN
Glen Rose Beavers
March 22-23 @HEBER SPRINGS TOURNAMENT
March 25 @BENTON HARMONY GROVE*
March 26 @OUACHITA
March 28 ESTEM*
April 1 @MAYFLOWER*
April 2 @ABUNDANT LIFE
April 5 @PERRYVILLE*
April 8 JESSIEVILLE*
April 9 @MOUNTAIN PINE
April 12 FOUNTAIN LAKE*
April 15 @EPISCOPAL COLLEGIATE*
April 16 ABUNDANT LIFE
April 22 POYEN
April 26-27 DISTRICT TOURNAMENT
May 3-4 REGIONAL TOURNAMENT
Gurdon Go-Devils
March 18 @NASHVILLE
March 22 CENTERPOINT
March 25 LAFAYETTE COUNTY*
March 26 @RISON
March 29 MURFREESBORO*
April 1 @DIERKS*
April 5 SPRING HILL*
April 8 @MINERAL SPRINGS*
April 12 FOREMAN*
April 15 @BLEVINS*
Hot Springs Trojans
March 25 HALL
March 26 DEQUEEN*
March 28 @MAGNOLIA*
April 1 MILLS
April 2 WHITE HALL*
April 5 @CAMDEN FAIRVIEW*
April 8 @HALL
April 9 @WHITE HALL*
April 12 @HOPE*
April 18 @HOT SPRINGS LAKESIDE*
April 25 @DEQUEEN*
April 26 MAGNOLIA*
April 29 @MILLS
April 30 HOPE*
May 3 CAMDEN FAIRVIEW*
May 6 WATSON CHAPEL*
May 9 STATE TOURNAMENT
May 17 STATE FINALS
Hot Springs Lakeside Rams
March 21-23 XTRA INNINGS INVITATIONAL @JONESBORO
March 25 @LAKE HAMILTON
March 26 @WHITE HALL*
March 29 CAMDEN FAIRVIEW*
April 2 @DEQUEEN*
April 4 @CABOT
April 5 MAGNOLIA*
April 8 CABOT
April 9 DEQUEEN
April 11 JACKSONVILLE
April 12 WATSON CHAPEL*
April 15 ASHDOWN
April 18 HOT SPRINGS*
April 19 @HOPE*
April 20 LAKE HAMILTON
April 25 WHITE HALL*
April 26 @CAMDEN FAIRVIEW*
April 29 GREENWOOD @UCA
April 30 @WATSON CHAPEL*
May 3 @MAGNOLIA*
May 6 LAKE HAMILTON
Jessieville Lions
March 25 MAYFLOWER*
March 28 @PERRYVILLE*
April 1 @EPISCOPAL COLLEGIATE*
April 4 @BAUXITE
April 5 FOUNTAIN LAKE*
April 8 @GLEN ROSE*
April 10 @CENTERPOINT
April 12 BENTON HARMONY GROVE*
April 15 ESTEM*
April 17 CENTERPOINT
April 18 @MOUNTAIN PINE
April 19 @MAGNET COVE
April 25-27 DISTRICT TOURNAMENT
May 3-6 REGIONAL TOURNAMENT
May 10-13 STATE TOURNAMENT
Lake Hamilton Wolves
March 21-23 @JONESBORO TOURNAMENT
March 26 @PINE BLUFF*
March 29 @EL DORADO*
March 30 GREENWOOD
April 2 BENTON*
April 5 @BRYANT*
April 9 J.A. FAIR*
April 12 SHERIDAN*
April 17 @TEXARKANA ARKANSAS*
April 19 PINE BLUFF*
April 24 EL DORADO*
April 26 @BENTON*
April 30 BRYANT*
May 3 @J.A. FAIR*
Magnet Cove Panthers
March 22 BISMARCK
March 25 POYEN*
March 26 @WOODLAWN
April 1 @ENGLAND*
April 5 @MOUNT IDA*
April 8 @MOUNTAIN PINE*
April 12 CUTTER MORNING STAR*
April 15 CAMDEN HARMONY GROVE
April 19 JESSIEVILLE
April 20 @HARMONY GROVE
Malvern Leopards
March 25 @BAUXITE*
March 28 ROBINSON*
April 1 @ASHDOWN*
April 2 STAR CITY
April 5 ARKANSAS BAPTIST*
April 8 @CENTRAL ARKANSAS CHRISTIAN*
April 11 @CAMDEN HARMONY GROVE
April 12 NASHVILLE*
April 15 SHERIDAN
April 18 @SHERIDAN
April 19 @ARKADELPHIA*
Mountain Pine Red Devils
March 22 @BISMARCK
March 25 @ABUNDANT LIFE
March 26 CADDO HILLS
April 1 @MOUNT IDA*
April 5 CUTTER MORNING STAR*
April 8 MAGNET COVE*
April 9 GLEN ROSE
April 12 TWO RIVERS
April 15 POYEN*
April 18 JESSIEVILLE
April 19 @ENGLAND
April 25-29 DISTRICT TOURNAMENT
May 1-5 REGIONAL TOURNAMENT
May 8-12 STATE TOURNAMENT
Mount Ida Lions
March 25 @ENGLAND
March 29 CUTTER MORNING STAR*
April 1 MOUNTAIN PINE*
April 5 MAGNET COVE*
April 9 @BISMARCK
April 15 @ABUNDANT LIFE
April 17 CADDO HILLS
April 19 @POYEN*
April 25-29 DISTRICT TOURNAMENT
Ouachita Warriors
March 25 FOUNTAIN LAKE
March 29 @ODEN*
April 1 @WICKES*
April 5 CADDO HILLS*
April 8 @KIRBY*
April 12 SPARKMAN
April 15 ODEN*
April 17 WICKES*
April 22 @CADDO HILLS
April 26 KIRBY*
April 29 @SPARKMAN*
May 3-6 REGIONAL TOURNAMENT
May 9-11 STATE TOURNAMENT
May 17-18 STATE FINALS
Poyen Indians
March 22 @MOUNTAIN PINE TOURNAMENT
March 25 @MAGNET COVE*
March 28 RISON
April 1 @CUTTER MORNING STAR*
April 2 @BAUXITE
April 5 ABUNDANT LIFE*
April 8 ENGLAND*
April 15 @MOUNTAIN PINE*
April 18 @FOUNTAIN LAKE
April 19 MOUNT IDA*
April 22 @GLEN ROSE
April 25-29 DISTRICT TOURNAMENT
May 3-6 REGIONAL TOURNAMENT
May 9-11 STATE TOURNAMENT @PARKERS CHAPEL
May 17-18 STATE FINALS @FAYETTEVILLE
Sheridan Yellowjackets
March 21 @MENA
March 26 BENTON*
March 28 @BRYANT*
April 1 @WHITE HALL
April 2 J.A. FAIR*
April 4 @LONOKE
April 5 PINE BLUFF*
April 9 TEXARKANA ARKANSAS*
April 12 @LAKE HAMILTON*
April 15 @MALVERN
April 17 EL DORADO*
April 19 @BENTON*
April 22 ARKADELPHIA
April 25 BRYANT*
April 26 @J.A. FAIR*
April 29 @STAR CITY
April 30 @PINE BLUFF*
May 3 TEXARKANA ARKANSAS