MONDAY’S QUARTERFINALS
BOYS UNDER-14
At Burns Park, North Little Rock
Tampa Bay United 3, SC/UMP 00 Elit 1 WSA 01 White 2, United FA 01 Premier 1 GSA 01 Premier 4, FC Dallas 01, 0 Houstonians 2001 1, Tennessee SC 19,0
BOYS UNDER-15
At Burns Park, North Little Rock
South Carolina United FC 99 Elite 4, West Florida Flames 99 Elite 0 United FA Premier 2, FC Dallas 2000 Premier 0 Dallas Texans 00 Red 3, 00 LA Fire Red 1 Concorde Fire 99/00 1, CS 00 Lobos Rush Premier 0
BOYS UNDER-16
At Burns Park, North Little Rock
Oklahoma FC 89 5, FC Florida 98 Elite White 3 Houston Express 2, Pincrest Premier RM 1 CESA 98 Premier 3, VHSC 99 Black Steamers 2 98 CASL Red 3, Concorde Fire Elite 98/99, 0
GIRLS UNDER-14
at Burns Park, North Little Rock
Tophat 19 Gold 5, 00 TFCA Alliance 0 Sunrise Sting 00/01, 1, SSA Chelsea 01 Elite 0 Dallas Kicks SC 2, CCSC Sol Black 1 OFC 01 Phillips 3, Challenge 02, 2
GIRLS UNDER-15
at Burns Park, North Little Rock
Tennessee SC 18, 1, South Carolina United FC 99 Elite 0 FC Alliance 2, PTFC Lady Black 1 Tophat 18 Gold 1, Sunrise Sting 99/00 Black 0 Solar Chelsea Elite 1, Sting Central 00 Parker 0
GIRLS UNDER-16
at Burns Park, North Little Rock
Tophat 17 Gold 3, SC/UMP 98 Elite 2 NASA 17 Elite 3, FC Dallas South Blue 1 Oklahoma FC 99, 2, Tennessee SC 17, 1 99 Lady Lobos Rush Premier 1, FC Dallas 99 Premier 0
TODAY’S QUARTERFINALS
BOYS UNDER-17
At Burns Park, North Little Rock
CESA 97 Premier vs. Solar Chelsea 98, 11 a.m. Bryson Park/KSA 98 Premier vs. Liverpool 98 Babei, 11 a.m.FC Dallas 98 Premier vs. TSCH 98 Nsien, 11 a.m. Charlotte United FC Gold vs. FC Alliance 98 Black, 11 a.m.
BOYS UNDER-18
At Burns Park, North Little Rock
FC Dallas 97 Golf vs. Lonestars 97 Red SAN, 8:30 a.m. Oklahoma FC 97 vs. South Carolina United FC 96 Elite, 8:30 a.m. Bryson Park/KSA 97 Premier vs. BRSC/CSC Allian 97, 8:30 a.m. NASA 15 Elite vs. Tennessee SC 15
GIRLS UNDER-17
at Burns Park, North Little Rock
Tennessee SC 16 vs. Classic Elite 98, 10:45 a.m. Carolina Rapids 97 Burgundy vs. Oklahoma FC, 10:45 a.m. Tampa Bay United 97 Premier vs. MSC Lakers 97/98, 10:45 a.m. Tophat 16 Gold vs. Florida Fire Juniors, 10:45 a.m.
TODAY’S SEMIFINALS
BOYS UNDER-13
At Burns Park, North Little Rock
Lonestars 02 Red vs. SCUFC 01 ELITE, 1:30 p.m. Solar Chelsea Red vs. 01 CASL Academy Jrs., 1:30 p.m.
BOYS UNDER-14
At Burns Park, North Little Rock
Houstonians 2001 vs. WSA 01 White, 1:30 p.m. GSA 01 Premier vs. Tampa Bay United, 1:30 p.m.
BOYS UNDER-15
At Burns Park, North Little Rock
Concorde Fire 99/00 vs. United FA Premier, 11 a.m. Dallas Texas 00 Red vs. South Carolina United FC 99 Elite, 11 a.m.
BOYS UNDER-16
At Burns Park, North Little Rock
98 CASIL Red vs. Houston Express, 8:30 a.m. CESA 98 Premier vs. Oklahoma FC 99, 8:30 a.m.
BOYS UNDER-19 At Burns Park, North Little Rock
Cajun Fire 96 vs. TSCH 96 Nslen, 1:30 p.m.FC Dallas 96 Premier vs. GS 96 Premier, 1:30 p.m.
GIRLS UNDER-13
at Burns Park
Sting 02 Higginbotham vs. Creeks Krush Elite, 1:15 p.m. Abion Hurricanes 02 vs. CSA Charlotte SA Predator 01, 1:15 p.m.
GIRLS UNDER-18
At Burns Park, North Little Rock
SC/UMP 96 Elite vs. AHFC 97, 8:15 a.m. FC Alliance 97 TNSL 1 vs. 97 Louisiana Fire Havy, 8:15 a.m.
GIRLS UNDER-19
At Burns Park, North Little Rock
Tampa Bay United Premier vs. BRSC 96 Alliance, 1:15 p.m.AR United vs. BUSA 96, 1:15 p.m.
WEDNESDAY’S SEMIFINALS
GIRLS UNDER-14
At Burns Park
Dallas Kicks SC 01 vs. Tophat 19 Gold, 1:15 p.m. OFC 01 Phillips vs. Sunrise String 00/01, 1:15 p.m.
GIRLS UNDER-15
At Burns Park
Tophat 18 Gold vs. Tennessee SC 18, 10:45 a.m. Solar Chelsea Elite 10 vs. FC Alliance 00, 10:45 a.m.
GIRLS UNDER-16
At Burns Park
Oklahoma FC 99 vs. Tophat 17 Gold, 8:15 a.m. 99 Lady Lobos Rush Premier vs. NASA 17 Elite, 8:15 a.m.