CLASS 7A
Springdale Har-Ber High School
BOYS TODAY’S GAMES
West Memphis vs. Springdale, 2:30 p.m. Fort Smith Northside vs. Cabot, 5:30 p.m. Bryant vs. Rogers Heritage, 8:30 p.m.
THURSDAY’S GAMES
Springdale Har-Ber vs. Conway, 2:30 p.m. Bentonville vs. West Memphis/Springdale, 5:30 p.m. Van Buren vs. FS Northside/Cabot, 8:30 p.m.
FRIDAY’S GAMES
Fayetteville vs. Bryant-Rogers Heritage, 5:30 p.m. North Little Rock vs. Har-Ber/Conway, 8:30 p.m.
GIRLS TODAY’S GAMES
North Little Rock vs. Springdale, 1 p.m. Springdale Har-Ber vs. Cabot, 4 p.m. Van Buren vs. FS Southside, 7 p.m.
THURSDAY’S GAMES
Bentonville vs. Bryant, 1 p.m.FS Northside vs. NLR-Springdale, 4 p.m. Conway vs. Springdale Har-Ber/Cabot, 7 p.m.
FRIDAY’S GAMES
Fayetteville vs. Van Buren/Southside, 4 p.m.LR Central vs. Bentonville/Bryant, 7 p.m.
CLASS 6A
Siloam Springs High School
BOYS TODAY’S GAMES
Marion vs. Pine Bluff, 2:30 p.m. Lake Hamilton vs. Mountain Home, 5:30 p.m. Russellville vs. Benton, 8:30 p.m.
THURSDAY’S GAMES
LR Hall vs. Siloam Springs, 2:30 p.m.LR Parkview vs. Marion/Pine Bluff, 5:30 p.m. Alma vs. Lake Hamilton/Mountain Home, 8:30 p.m.
FRIDAY’S GAMES
El Dorado vs. Russellville/Benton, 5:30 p.m. Jonesboro vs. LR Hall/Siloam winner, 8:30 p.m.
GIRLS TODAY’S GAMES
Jonesboro vs. Sheridan, 1 p.m. Benton vs. Marion, 4 p.m. Russellville vs. El Dorado, 7 p.m.
THURSDAY’S GAMES
Pine Bluff vs. Siloam Springs, 1 p.m.LR Hall vs. Jonesboro/Sheridan, 4 p.m. Greenwood vs. Benton/Marion, 7 p.m.
FRIDAY’S GAMES
LR Parkview vs. Russellville/El Dorado, 4 p.m. Mountain Home vs. Pine Bluff/Siloam, 7 p.m.
CLASS 5A
Greene County Tech High School, Paragould
BOYS TODAY’S GAMES
Hot Springs vs. Clarksville, 2:30 p.m. Watson Chapel vs. Morrilton, 5:30 p.m. Vilonia vs. Camden Fairview, 8:30 p.m.
THURSDAY’S GAMES
Forrest City vs. Jacksonville, 2:30 p.m. Mills vs. Paragould, 5:30 p.m.
GIRLS TODAY’S GAMES
Hot Springs vs. Greenbrier, 1 p.m.HS Lakeside vs. Vilonia, 4 p.m. Harrison vs. Watson Chapel, 7 p.m.
THURSDAY’S GAMES
Batesville vs. Sylvan Hills, 4 p.m. Beebe vs. Valley View, 7 p.m.
CLASS 4A
Ozark High School
BOYS TODAY’S GAMES
Arkansas Baptist vs. Dumas, 2:30 p.m. Brookland vs. Huntsville, 5:30 p.m. Hamburg vs. Central Arkansas Christian, 8:30 p.m.
THURSDAY’S GAMES
Dardanelle vs. Arkadelphia, 2:30 p.m. Jonesboro Westside vs. Ark. Baptist/Dumas, 5:30 p.m. Monticello vs. Brookland/Huntsville, 8:30 p.m.
FRIDAY’S GAMES
Subiaco Academy vs. Hamburg/CAC, 5:30 p.m. Highland vs. Dardanelle/Arkadelphia, 8:30 p.m.
GIRLS TODAY’S GAMES
Huntsville vs. Malvern, 1 p.m. Central Arkansas Christian vs. Pottsville, 4 p.m. Monticello vs. Pocahontas, 7 p.m.
THURSDAY’S GAMES
Prairie Grove vs. Crossett, 1 p.m. Riverview vs. Huntsville/Malvern, 4 p.m. Star City vs. CAC/Pottsville, 7 p.m.
FRIDAY’S GAMES
Ozark vs. Monticello/Pocahontas, 4 p.m. Brookland vs. Prairie Grove/Crossett, 7 p.m.
CLASS 3A
Cossatot River High School, Cove
BOYS TODAY’S GAMES
Charleston vs. Jessieville, 2:30 p.m. Lamar vs. Mayflower, 5:30 p.m. Benton HG vs. Two Rivers, 8:30 p.m.
THURSDAY’S GAMES
Cossatot River vs. Flippin, 2:30 p.m. Valley Springs vs. Fordyce, 5:30 p.m.
GIRLS TODAY’S GAMES
Greenland vs. Cedar Ridge, 2:30 p.m. Paris vs. Jessieville, 5:30 p.m. Perryville vs. Lamar, 8:30 p.m.
THURSDAY’S GAMES
Genoa Cent. vs. Mountain View, 2:30 p.m. Bergman vs. McGehee, 5:30 p.m.
CLASS 2A
Pangburn High School
BOYS TODAY’S GAMES
Conway St. Joseph vs. Marked Tree, 2:30 p.m. Clarendon vs. Mineral Springs, 5:30 p.m. Junction City vs. Brinkley, 8:30 p.m.
THURSDAY’S GAMES
Earle vs. Western Yell County, 2:30 p.m. England vs. Dermott, 5:30 p.m. Blevins vs. Augusta, 8:30 p.m.
FRIDAY’S GAMES
Eureka Springs vs. Buffalo Island, 2:30 p.m. East Poinsett County vs. Bigelow, 5:30 p.m.
GIRLS TODAY’S GAMES
Johnson County Westside vs. Marked Tree, 1 p.m. England vs. Parkers Chapel, 4 p.m. Mineral Springs vs. Mountain Pine, 7 p.m.
THURSDAY’S GAMES
Marmaduke vs. Hector, 2:30 p.m. Magnet Cove vs. Foreman, 5:30 p.m. Spring Hill vs. Poyen, 8:30 p.m.
FRIDAY’S GAMES
Quitman vs. East Poinsett County, 2:30 p.m. Buffalo Island vs. Conway Christian, 5:30 p.m.
CLASS 1A
Nashville High School
BOYS TODAY’S GAMES
Emerson vs. Concord, 2:30 p.m. Izard County vs. Western Grove, 5:30 p.m. County Line vs. Hughes, 8:30 p.m.
THURSDAY’S GAMES
Sacred Heart vs. Nevada, 2:30 p.m. Kirby vs. Nemo Vista, 5:30 p.m. Acorn vs. Izard County/Western Grove, 8:30 p.m.
GIRLS TODAY’S GAMES
Kirby vs. Sacred Heart, 1 p.m. Norfork vs. Scranton, 4 p.m. Jasper vs. Viola, 7 p.m.
THURSDAY’S GAMES
Wonderview vs. Acorn, 1 p.m. Sparkman vs. Guy-Perkins, 4 p.m. Nemo Vista vs. Norfork/Scranton, 7 p.m.