4A-NORTH
at Ozark Boys FRIDAY
Farmington 54, Dardanelle 32 Morrilton 52, Berryville 48
TODAY Final
Farmington vs. Morrilton, 7 p.m.
Third place
Dardanelle vs. Berryville, 1 p.m.
Girls FRIDAY
Pea Ridge 57, Harrison 54 Morrilton 47, Farmington 44
TODAY Final
Pea Ridge vs. Morrilton, 4 p.m.
Third place
Harrison vs. Farmington, 10 a.m.
4A-EAST
at Blytheville Boys FRIDAY
Mills 53, Brookland 31 Blytheville 51, Southside Batesville 26
TODAY Final
Mills vs. Blytheville, 7 p.m.
Third place
Brookland vs. Southside Batesville, 1 p.m.
Girls FRIDAY
Pulaski Acad. 52, Joe T. Robinson 22 Southside Batesville 41, Brookland 29
TODAY Final
Pulaski Academy vs. Southside Bates-ville, 4 p.m.
Third place
Joe T. Robinson vs. Brookland, 10 a.m
4A-SOUTH
at Star City Boys FRIDAY
Watson Chapel 64, Camden Fairview 33 Magnolia 51, Monticello 48
TODAY Final
Watson Chapel vs. Magnolia, 7 p.m.
Third place
Camden Fairview vs. Monticello, 1 p.m.
Girls FRIDAY
Mena 40, Watson Chapel 38 Star City 39, Nashville 34
TODAY Final
Mena vs. Star City, 4 p.m.
Third place
Watson Chapel vs. Nashville, 10 a.m.
3A-REGION 1
at Bergman Boys FRIDAY
Bergman 88, Elkins 47 Cedarville 55, Waldron 53
TODAY Final
Bergman vs. Cedarville, 7 p.m.
Third place
Elkins vs. Waldron, 1 p.m.
Girls FRIDAY
Bergman 72, Elkins 45 Valley Springs 57, West Fork 36
TODAY Final
Bergman vs. Valley Springs, 4 p.m.
Third place
Elkins vs. West Fork, 10 a.m.
3A-REGION 2
at Manila Boys FRIDAY
Newport 67, Osceola 58 Harding Academy 46, Clinton 32
TODAY Final
Newport vs. Harding Academy, 7 p.m.
Third place
Osceola vs. Clinton, 1 p.m.
Girls FRIDAY
Mountain View 66, Clinton 33 Hoxie 49, Rose Bud 46
TODAY Final
Mountain View vs. Hoxie, 4 p.m.
Third place
Clinton vs. Rose Bud, 10 a.m.
3A-REGION 3
at Central Arkansas Christian Boys FRIDAY
Mayflower 46, Cent. Arkansas Christian 44 Baptist Prep 58, Lamar 44
TODAY Final
Mayflower vs. Baptist Prep, 6 p.m.
Third place
Central Ark. Christian vs. Lamar, 2 p.m.
Girls FRIDAY
Atkins 48, Lamar 36 Mayflower 48, Episcopal Collegiate 47
TODAY Final
Atkins vs. Mayflower, 4 p.m.
Third place
Lamar vs. Episcopal Collegiate, Noon
3A REGION 4
at Prescott Boys FRIDAY
McGehee 38, Glen Rose 34 Dumas 58, Drew Central 42
TODAY Final
McGehee vs. Dumas, 7 p.m.
Third place
Glen Rose vs. Drew Central, 1 p.m.
Girls FRIDAY
Centerpoint 47, Dumas 33 Ashdown 40, Lake Village 36
TODAY Final
Centerpoint vs. Ashdown, 4 p.m.
Third place
Dumas vs. Lake Village, 10 a.m.
2A-CENTRAL REGION
at Melbourne Boys FRIDAY
White Co. Central 60, Cedar Ridge 34 Melbourne 61, Tuckerman 58
TODAY Final
White Co. Central vs. Melbourne, 7 p.m.
Third place
Cedar Ridge vs. Tuckerman, 1 p.m.
Girls FRIDAY
Salem 62, Bigelow 48 Melbourne 65, Quitman 46
TODAY Final
Salem vs. Melbourne, 4 p.m.
Third place
Bigelow vs. Quitman, 10 a.m.
2A-NORTH REGION
at Rector Boys FRIDAY
Earle 69, Buffalo Island Central 44 Marianna 59, Rector 38
TODAY Final
Earle vs. Marianna, 7 p.m.
Third place
Buffalo Island Central vs. Rector, 1 p.m.
Girls FRIDAY
Marmaduke 47, Rector 40 Des Arc 52, Riverside 35
TODAY Final
Marmaduke vs. Des Arc, 4 p.m.
Third place
Rector vs. Riverside, 10 a.m.
2A-SOUTH REGION
at Caddo Hills Boys FRIDAY
Caddo Hills 61, Fordyce 52 Dierks 50, Magnet Cove 26
TODAY Final
Caddo Hills vs. Dierks, 7 p.m.
Third place
Fordyce vs. Magnet Cove, 1 p.m.
Girls FRIDAY
Horatio 51, Fordyce 47 Parkers Chapel 43, Murfreesboro 33
TODAY Final
Horatio vs. Parkers Chapel, 4 p.m.
Third place
Fordyce vs. Murfreesboro, 10 a.m.
2A-WEST REGION
at Magazine Boys FRIDAY
Mountainburg 56, Mansfield 46 Lavaca 56, Acorn 42
TODAY Final
Mountainburg vs. Lavaca, 7 p.m.
Third place
Mansfield vs. Acorn, 1 p.m.
Girls FRIDAY
Flippin 69, Acorn 58 Cotter 57, Mansfield 42
TODAY Final
Flippin vs. Cotter, 4 p.m.
Third place
Acorn vs. Mansfield, 10 a.m.
1A-REGION 1
at Lead Hill Boys FRIDAY
County Line 56, Ozark Mountain 48 The New School 54, Lead Hill 28
TODAY Final
County Line vs. The New School, 7 p.m.
Third place
Ozark Mountain vs. Lead Hill, 1 p.m.
Girls FRIDAY
Kingston 54, Jasper 37 Ozark Mountain 53, Lead Hill 45
TODAY Final
Kingston vs. Ozark Mountain, 4 p.m.
Third place
Jasper vs. Lead Hill, 10 a.m.
1A-REGION 2
at Izard County Boys FRIDAY
West Side Greers Ferry 85, Ridgefield Christian 73 Viola 54, Izard County 48
TODAY Final
West Side Greers Ferry vs. Viola, 7 p.m.
Third place
Ridgefield Chr. vs. Izard County, 1 p.m.
Girls FRIDAY
West Side Greers Ferry 52, Viola 46 Rural Special 48, Norfork 25
TODAY Final
West Side Greers Ferry vs. Rural Special, 4 p.m.
Third place
Viola vs. Norfork, 10 a.m.
1A-REGION 3
at Mount Vernon-Enola Boys FRIDAY
Mount Vernon-Enola 50, Brinkley 41, OT Clarendon 57, Wonderview 51
TODAY Final
Mount Vernon-Enola vs. Clarendon, 7 p.m.
Third place
Brinkley vs. Wonderview, 1 p.m.
Girls FRIDAY
Clarendon 49, Sacred Heart 47 Mount Vernon-Enola 36, Wonderview 22
TODAY Final
Clarendon vs. Mount Vernon-Enola, 4 p.m.
Third place
Sacred Heart vs. Wonderview, 10 a.m.
1A-REGION 4
at Emerson Boys FRIDAY
Kirby 58, Bradley 55, OT Nevada 78, Strong 33
TODAY Final
Kirby vs. Nevada, 7 p.m.
Third place
Bradley vs. Strong, 1 p.m.
Girls FRIDAY
Kirby 64, Dermott 32 Emerson 47, Ouachita 45
TODAY Final
Kirby vs. Emerson, 4 p.m.
Third place
Dermott vs. Ouachita, 10 a.m.