Girls standings

GIRLS

6A-CENTRAL

TEAM;CONF.;ALL

Conway;7-1;20-7

Cabot;7-2;24-4

North Little Rock;6-2;23-4

Little Rock Central;4-4;13-10

Bryant;4-5;16-12

Jonesboro;1-7;11-15

Little Rock Southwest;0-8;9-10

6A-WEST

TEAM;CONF.;ALL

Fort Smith Northside;11-1;22-3

Fayetteville;10-2;19-7

Springdale;9-3;20-5

Springdale Har-Ber;8-4;17-8

Bentonville;7-6;13-14

Rogers;4-8;11-14

Rogers Heritage;4-9;10-16

Bentonville West;1-12;9-17

Fort Smith Southside;2-11;3-23

5A-CENTRAL

TEAM;CONF.;ALL

Vilonia;12-0;19-6

Little Rock Parkview;10-2;13-13

Little Rock Christian;9-3;16-10

Beebe;8-4;14-11

Mount St. Mary;6-7;10-15

Sylvan Hills;5-8;6-15

Jacksonville;4-8;4-13

Maumelle;2-11;3-19

eStem;0-13;1-26

5A-EAST

TEAM;CONF.;ALL

Greene Co. Tech;10-0;22-5

Searcy;8-2;20-5

West Memphis;6-4;15-10

Nettleton;5-5;19-7

Marion;5-5;13-10

Batesville;3-7;12-13

Valley View;3-7;11-13

Paragould;0-10;1-21

5A-SOUTH

TEAM;CONF.;ALL

Benton;12-1;16-9

Lake Hamilton;11-1;19-7

Hot Springs Lakeside;11-3;16-9

Sheridan;8-4;17-8

El Dorado;6-7;7-18

White Hall;5-7;14-12

Hot Springs;2-10;7-16

Pine Bluff;1-12;2-17

Texarkana;0-11;1-17

5A-WEST

TEAM;CONF.;ALL

Greenwood;9-1;20-4

Mountain Home;9-1;20-6

Russellville;8-2;18-6

Van Buren;4-6;16-10

Harrison;4-6;10-14

Greenbrier;4-6;9-16

Siloam Springs;1-9;9-16

Alma;1-9;7-19

4A-1

TEAM;CONF.;ALL

Farmington;14-0;30-1

Gravette;11-3;21-7

Gentry;10-4;22-5

Prairie Grove;8-6;18-8

Pea Ridge;7-7;16-13

Berryville;3-11;10-18

Shiloh Christian;3-11;7-18

Huntsville;0-14;6-24

4A-3

TEAM;CONF.;ALL

Brookland;16-0;27-2

Forrest City;13-3;23-6

Jonesboro Westside;11-5;19-10

Pocahontas;8-8;13-14

Highland;8-8;11-17

Wynne;6-10;14-17

Southside Batesville;5-11;9-18

Blytheville;5-11;7-16

Trumann;0-16;0-25

4A-4

TEAM;CONF.;ALL

Morrilton;14-0;25-1

Dardanelle;12-2;20-6

Mena;7-7;13-10

Ozark;7-7;12-14

Fountain Lake;6-8;10-15

Clarksville;6-8;7-18

Pottsville;4-10;8-14

Waldron;0-14;4-22

4A-5

TEAM;CONF.;ALL

Clinton;9-1;18-9

Heber Springs;9-2;18-8

Pulaski Academy;9-2;15-7

Little Rock Hall;5-6;5-12

Bauxite;3-8;6-19

Joe T. Robinson;2-9;5-16

Lonoke;1-10;7-17

4A-7

TEAM;CONF.;ALL

Nashville;12-0;23-4

Camden Fairview;10-2;17-7

Arkadelphia;8-4;16-7

Magnolia;8-4;17-10

De Queen;4-8;12-14

Ashdown;4-8;6-11

Malvern;2-10;5-18

Hope;0-12;0-17

4A-8

TEAM;CONF.;ALL

Hamburg;11-1;23-4

Watson Chapel;11-1;22-6

Star City;9-3;23-5

Mills;6-6;14-11

Stuttgart;4-8;11-16

Monticello;4-8;8-16

Warren;3-9;4-14

Crossett;0-12;3-24

NOTE Email any record discrepancies to ericktaylor@adgnewsroom.com or on Twitter using the handle @ETTaylor79.

Upcoming Events