Class 6A
at Shadow Valley Country Club, Rogers
TEAM RESULTS 1. Bentonville 510, 2. Rogers 567, 3. Fayetteville 579, 4. Cabot 591, 5. Springdale Har-Ber 603, 6. Fort Smith Southside 626.
INDIVIDUAL RESULTS
Mackenzie Lee, North Little Rock;70-71 -- 141
Lilly Thomas, Bentonville;68-77 -- 145
Lauren Loeb, Mount St. Mary;85-82 -- 167
Kinslee Miller, Bentonville;90-79 -- 169
Terry Uhm, FS Southside;81-91 -- 172
Amanda Sakalares, Rogers;88-90 -- 178
Anna Retchin, Fayetteville;90-92 -- 182
Anna Ziegler, Fayetteville;88-96 -- 184
Grace Kilcrease, Har-Ber;84-102 -- 186
Erin Culhane, Rogers;97-90 -- 187
Caitlin LaCerra, Bryant;98-89 -- 187
Hannah Heflin, Cabot;90-98 -- 188
Holly Heslep, Cabot;91-101 -- 192
Abbey Ott, Har-Ber;97-95 -- 192
Isabel Chaidez, Mount St. Mary;95-98 -- 193
Chloe Ellis, Bentonville;100-96 -- 196
Jade McKnight, Rogers;104-98 -- 202
Sydney Billington, Bentonville;105-102 -- 207
Kelsie Taylor, Cabot;105-106 -- 211
Sam Steiner, Conway;111-101 -- 212
Elizabeth Atchley, Fayetteville;104-109 -- 213
Sam Lisowski, Rogers;109-105 -- 214
Alexa Chapin, FS Southside;106-111 -- 217
Brooklyn Waller, Bryant;105-113 -- 218
Anya Tillman, Bentonville;117-107 -- 224
Macey Wyler, Har-Ber;108-119 -- 227
Evie Marx, Fayetteville;110-138 -- 248
Megan Cook/Sydney Allensworth, Rogers;117-106 -- 223
Claire Bowden, Har-Ber;114-117 -- 231
Meredith Medford, Bryant;117-118 -- 235
Katie Settle, FS Southside;115-122 -- 237
Molly Myers, Bentonville West -- 115-126 -- 241
Starling Ledbetter, Fayetteville;115-129 -- 244
Kaycie Merrell, Cabot;119-133 -- 252
Lilly Harrop, Har-Ber;130-127 -- 257
Alyssa Ledbetter, FS Southside;140-125 -- 265
Miriam Rodas, FS Southside;140-130 -- 270
CLASS 5A
Hot Springs Country Club
TEAM RESULTS 1. Hot Springs Lakeside 263, 2. Mountain Home 268 3. Greenwood 283, 4. Sheridan 288, 5. Siloam Springs 293, 6. Greenbrier 301, 7. El Dorado 314, 8. White Hall 322, 9. Jonesboro 349, 10. Greene Co. Tech 353, 11. Jacksonville 398.
INDIVIDUAL RESULTS
Madison Holmes, Paragould;74
Kaitlyn Robinson, Siloam Springs;80
Olivia Parker, Greenbrier;80
Emma Hester, Sheridan;80
Sydney Czanstkowski, Mtn. Home;81
Carly Orr, Lakeside;81
Abby Lea Huett, Lakeside;84
Kenzie Collins, Mtn. Home;86
Olivia Abernathy, Jonesboro;88
Gabrien Parker, El Dorado;91
Jordyn Lane, Greenwood;92
Sydney Foster, White Hall;94
Ella Austin, Greenwood;94
Hallie Jones, Greenwood;97
Riley Langston, Lakeside;98
Christian Mote, Sheridan;99
Scarlett Jarman, GCT;99
Jordan Blaydes, LR Christian;99
Haley Czeschin, Mt.. Home;101
McKenzie Blanchard, Siloam Springs;101
Mary Julia Killough, Searcy;102
Kaylee Fisk, Benton;103
Aubrey Marx, El Dorado;104
Sydney Masengale, Marion;106
Ashton McKenzie, Beebe;106
Logan McCormick, Greenbrier;107
Olivia Lawton, Russellville;108
Anna Beth Reynolds, Sheridan;109
Ella Brashears, Mtn. Home;110
Stevie Gibbs, LR Christian;110
Sidney Huffman, White Hall;111
Cenzington Crain, LR Christian;111
Jaylee Mohteau, Greenwood;112
Presley Grace, Sheridan;112
Jaelee Snyder, Siloam Springs;112
Lilly Crabtree, Lakeside;113
Carly DeHart, GCT;114
Aly Loter, Greenbrier;114
Kendall McCormick, Siloam Springs;116
Glory Mincy, White Hall;117
Gianna Micelli, Benton;117
Emma Gaul, El Dorado;119
Taylor Beene, Maumelle;120
Kelly Pederson, Marion;120
Sara Battles, Greenbrier;120
Allie Rasberry, Benton;124
Gracie Black, Russellville;124
Gennie Higginbotham, Lake Hamilton;125
Caley Sample, Jacksonville;126
Claire Van Sickle, El Dorado;127
Hannah Johnson, Jacksonville;128
Mallory Cunningham, Searcy;129
Caroline Pickens, Jonesboro;130
Bella Kattaviravong, Jonesboro;131
Annabelle Coppedge, Lake Hamilton;136
Kenley Spruill, Lake Hamilton;137
Belle Brasher, GCT;140
Mikaya Hines, GCT;143
Abby Edrington, GCT;143
Kenzie Ruple, Jacksonville;144
Celia Mayfield, Jonesboro;145
Haven Johnson, Sylvan Hills;152
Emilee Stafford, Sylvan Hills;168
CLASS 2A
DeGray Lake Golf Course, Bismarck
TEAM RESULTS 1. Melbourne 283, 2. Camden Harmony Grove 288, 3. Quitman 318, 4. Salem 331, 5. Cossatot River 348, 6. Maumelle Charter 356, 7. Bigelow 383, 8. Marked Tree 386, 9. Magnet Cove 390, 10. Mounainburg 405, 11. Johnson Co. Westside 408, 12. Buffalo Island Central 414.
INDIVIDUAL RESULTS
Sidney Pigott, Harmony Grove;90
Addie Harris, Melbourne;93
Halle Cooper, Melbourne;93
Laurie Ledbetter, Harmony Grove;95
Katelyn Ross, Eureka Springs;96
Allyson Smith, Melbourne;97
Kayla Hawks, Quitman;97
Jada Quillin, Spring Hill;102
Alyssa Mantooth, Harmony Grove;103
Dagni Hall, Salem;104
Kayline McKee, Cossatot;104
Lillie Webb, Quitman;106
Emily McGee, Maumelle Charter;107
Peyton Manry, Melbourne;111
Kadi Downs, Foreman;111
Anna Neal, Salem;112
Carsyn Broadway, Quitman;115
Harley Daniels, Marked Tree;115
Jaiden Strong, Salem;115
Jaden Dering, Cossatot;116
T.K. Burson, Parkers Chapel;117
Maddy Beasley, Mountainburg;118
Madalen Love, Maumelle Charter;119
Jaycie Strong, Salem;120
Michael-Ann Dodson, Magazine;121
Shea Neumier, Bigelow;122
Erin Stephens, Quitman;123
Katie Fletcher, BIC;124
Gracer Vint, Harmony Grove;124
Kelsey Criss, Westside;125
Ally Byers, Marked Tree;126
Kenzie Cowan, Foreman;126
Brooklyn Frick, Danville;127
Alexis Hill, Bigelow;128
Rylee Dering, Cossatot;128
Emma Golden, Magnet Cove;129
Gracie Hill, Acorn;130
Emery Ashcraft, Magnet Cove;130
Hunter Clapper, Maumelle Charter;130
Victoria Thompson, Magazine;131
Kassidy Gray, Magnet Cove;131
Jade Ferguson, Carlisle;132
Caroline Akridge, Bigelow;133
Kaytlin McCormick, Westside;133
Lauren Peel, BIC;134
Bella Laughlin, Magnet Cove;134
Elise Silson, Bigelow;136
JoAnna Moody, Carlisle;138
Victoria Lahmann, Nemo Vista;139
Lindsey Sheperd, Mountainburg;139
Bailey Westlott, Nemo Vista;140
Brady Callaway, Conway Christian;142
Katherine Hobbs, Marked Tree;145
Megan Lowry, Marked Tree;147
Annie Beasley, Mountainburg;148
Kayla McCormick, Westside;150
McKenzie Creek, England;153
Baylee Rose, BIC;156
Erica Hurst, BIC;159
S. Cheek, England;160
Emy Zolliecotler, Westside;164
Lauren Wiley, Maumelle Charter;169
Sports on 09/27/2018